Galeria

Poniższa galeria zdjęć ma charakter informacyjny i pozwala przedstawić w jaki sposób pracuję, dlatego też zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Ozon-on ozonowanie Szczecin i okolice.

Galeria zdjęć jest własnością firmy Ozon-on ozonowanie Szczecin i okolice. Proszę o nie kopiowanie zdjęć.

Zapraszam również na mój profil facebook, gdzie znajdziesz więcej zdjęć oraz aktualne informacje jak i również osobna galeria zdjęć.

Pamiętaj, że każde wnętrze ma inną temperaturę, wilgotność, rozkład, budowę oraz umeblowanie dlatego też czas ozonowania nie zawsze jest taki sam. Przed procesem ozonowania brane są pod uwagę również uwarunkowania zdrowotne użytkownika pomieszczenia. Cel ozonowania nie zawsze jest taki sam dlatego też wywiad przed przeprowadzoną usługą jest tutaj niezbędny i kluczowy. Galeria ma charakter informacyjny i przedstawia moją pracę w firmie Ozon-on jeden do jednego.

Jeżeli masz pytanie dotyczące ozonowania serdecznie zapraszam najpierw do zapoznania się z FAQ Ozonowanie. Znajdziesz tutaj najczęściej zadawane pytania przez klientów dotyczące ozonowania. Interesujące wpisy znajdziesz również w sekcji „warto wiedzieć” na górnym pasku nawigacyjnym.