Oferta

W Twoim domu lub pojeździe utrzymuje się nieprzyjemny zapach i chcesz się go pozbyć?

Ktoś zachorował z Twoich pracowników lub domowników i chcesz zdezynfekować pomieszczenia?

Jesteś alergikiem i chcesz pozbyć się alergenów w tym roztoczy?

Twoje zwierzęta mają/miały pasożyty i chcesz profilaktycznie wysterylizować pomieszczenie?

Twój bliski zmarł i chcesz aby pomieszczenie stało się sterylne i bezpieczne dla przebywających?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na jedno z powyższych pytań to znaczy, że nie mogłeś trafić lepiej-zadzwoń i umów się na profesjonalną usługę ozonowania w Szczecinie lub okolicach, ponieważ jest to oferta dla Ciebie. Bez chemii, bez ryzyka i tylko profesjonalnym sprzętem z certyfikatami oraz atestami. Poznaj cenę ozonowania dla swojego wnętrza od firmy Ozon-on dla Szczecina i okolic (ozonowanie to nie tylko dezynfekcja pomieszczeń)!

Oferta firmy Radosław Domachowski Ozon-on , która specjalizuje się w ozonowaniu pomieszczeń i pojazdów obejmuje usługi :

Obrazek przedstawiający wektorową postać osoby chorej lub chroniącej się przed chorobą lub wirusami i bakteriami poprzez noszenie maseczki. Jest to odniesienie do usługi dezynfekcji poprzez Ozonowanie Szczecin.Dezynfekcji (infekcje wirusowe, bakteryjne) np. grypa, SARS-COV-2, , Wirusy Odry, Świnki, RSV, Ospy, Różyczki oraz bakterie Boleriozy, Szkarlatyny, Anginy, bakterie E. coli, Salmonella i inne. Czytaj więcej.

Obrazek przedstawiający nozdrza, które będą alegorią do procesu i usługi deodoryzacji przeprowadzanego przez firmę ozonującą Ozon-on Szczecin i okolice.Deodoryzacji (usuwanie nieprzyjemnych zapachów- nie maskowanie) np. po zgonie, usuwanie kwasu masłowego, zapachów odzwierzęcych i inne. Czytaj więcej.

Obrazek przedstawiający dłoń osoby chorej mająca wysypkę na skutek alergii. Jest to odniesienie do usługi deakaryzacji poprzez Ozonowanie Szczecin.Deakaryzacji (usuwanie alergenów) np. roztoczy, pyłków roślin, sierści zwierząt. Czytaj więcej.

Obrazek przedstawia kwiat i pyłki, które są alegorią do pylenia dla alergików oraz grzybni, która również pyli i ma zarodniki. Jest to nawiązanie do usługi odgrzybiania realizowanego przez firmę ozonującą wnętrza Ozon-on Szczecin i okolice.Odgrzybiania (klimatyzacja, zapachy w pojazdach np. samochody, autokary etc. Czytaj więcej, oraz budynkach i pomieszczeniach: zagrzybione ściany, budynki po zalaniu, z wadą techniczną lub złą eksploatacją i wentylacją. Czytaj więcej.

Obrazek przedstawi wektorową postać insekta, który podkreśla wpis o dezynsekcji która jest bardzo istotna dla alergików. Taką usługę prowadzi firma Ozon-on Szczecin i okolice, która zajmuje się profesjonalnym ozonowaniem wnętrz.Dezynsekcji (usuwanie owadów) np. moli, rybików, mrówek, naścierwków, szubaków i innych.

Powyższa oferta ozonowania firmy Ozon-on realizowana jest z darmowym dojazdem w mieście Szczecin oraz w pobliskich miejscowościach do 100 km w jedną stronę (cena dojazdu do uzgodnienia). Ozonuję również pomieszczenia gdzie miały miejsce: pożary, zgony, zalania, remonty oraz zachorowania na COVID-19.

Przykładowe ceny ozonowania dla usługi dezynfekcji mieszkania/pomieszczeń w Szczecinie (duże stężenie ppm):

Do 25m2 od 349 zł

26m2 do 55m2 od 499 zł
56m2 do 75m2 od 599 zł
76m2 do 100m2 od 699zł
Powyżej 100m2 wycena indywidualna
Ceny podane są kwotami brutto (dojazd w cenie).

Pamiętaj, że każde wnętrze ma inną temperaturę, wilgotność, rozkład, budowę oraz umeblowanie dlatego też czas ozonowania nie zawsze jest taki sam. Przed procesem ozonowania brane są pod uwagę również uwarunkowania zdrowotne użytkownika pomieszczenia.

Oferta ozonowania firmy Ozon-on działającej w mieście Szczecin i okolicach znajdzie swoje zastosowanie w miejscach takich jak:

– domy, mieszkania w blokach lub kamienicach

– przedszkola, szkoły, żłobki np. w sezonie grypowym

– pomieszczenia w firmach np. pomieszczenia socjalne, lokale, biura, magazyny

– pojazdy np. samochody osobowe, busy, autokary, komunikację miejską (możliwe zasilanie własne- wyjątkowa oferta ozonowania w Szczecinie )

– sklepy

– placówki medyczne

– obiekty sportowe

– budynki inwentarskie

– hotele oraz pensjonaty

Dojazd do klienta na terenie Szczecina jest w cenie. Konkurencyjna oferta współpracy długoterminowej (cena ozonowania do ustalenia indywidualnie- możliwość podpisania umowy. Dlatego też postaw na jakość wykonanej usługi razem z Radosław Domachowski firmy Ozon-on ozonowanie Szczecin i okolice- jest to oferta ozonowania dla Ciebie.

Firma Ozon-on przyjmuje zlecenia ozonowania wnętrz w tym dezynfekcji z miejscowości oddalonych do 100 km od Szczecina takich jak: Stargard, Police, Pyrzyce, Barlinek, Choszczno, Chojna, Gryfino Gryfice, Goleniów, Łobez, Kamień Pomorski, Nowogard.

Obsługuję również miejscowości nadmorskie takie jak: Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Pobierowo, Rewal, Niechorze, Pogorzelica.

Zapraszam do korzystania z usług mojej firmy i przeczytaj więcej o firmie Ozon-on. Wejdź również na mojego bloga, znajdziesz tam ciekawe wpisy dotyczące ozonowania.

Logo firmy Ozon-on, firma zajmująca się ozonowaniem w Szczecinie i okolicach. Zachęca do skorzystania z oferty ozonowania firmy.