O firmie Ozon-on

Firma Radosław Domachowski Ozon-on działa na terenie Szczecina i okolic (zasięg działania do 100 kilometrów od miasta Szczecin), która wykonuje ozonowanie w województwach: Zachodniopomorskie oraz Lubuskie. Moim priorytetem w pracy jest osiągnięcie możliwie najwyższego zadowolenia klienta z wykonanej usługi ozonowania. Nie stawiam na ilość lecz na jakość, a czas realizacji związany jest ze skalą problemu z jakim musimy się zmierzyć. Firma Ozon-on przyjmuje i wykonuje zlecenia od osób prywatnych jak i firm.

 

Dlaczego warto wybrać ozonowanie razem z firmą Ozon-on?

Jestem właścicielem firmy jak i wykonawcą usług. Moje zlecenia są każdorazowo realizowane w sposób dokładny i osobisty.

W realizacjach zleceń używam tylko i wyłącznie sprzętów sprawdzonych, głównie polskiej produkcji

Informację o cenie ozonowania uzyskasz niemalże od razu i jest ona sztywna

Firma Ozon-on jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej

Dojazd na terenie Szczecina w celu ozonowania gratis, Firma wykonuje usługi w obrębie 100km (Województwa: Zachodniopomorskie oraz Lubuskie)

Korzystna oferta dla współpracy długoterminowej

Kontakt w języku polskim oraz angielskim

Posiadam uprawnienia do wykonywania zabiegów ozonowania potwierdzone certyfikatem

tel. 500-504-012

oraz Messenger i Whatsapp

lub Napisz e-mail

Od bardzo dawna interesuje mnie tematyka ozonu i jego niesamowite właściwości nie tylko utleniające i odkażające, ale i prozdrowotne. Być może dlatego, że często zadawałem sobie pytanie jak to możliwe, że poprzez ozonowanie można zdziałać tak wiele, założyłem działalność. Swoją wiedzę na temat ozonu, jego właściwości oraz zastosowania staram się wciąż poszerzać i doskonalić.

Firma Ozon-on profesjonalnie przeprowadza zabiegi takie jak: dezynfekcja, deodoryzacja (likwidacja zapachów), deakaryzacja i odgrzybianie wnętrz budynków oraz pojazdów. Wykonując zabieg ozonowania skutecznie usuniemy również ptomainę (jad trupi) – który pojawia się po zgonie i jest niebezpieczny dla zdrowia człowieka.

W procesie ozonowania mieszkań, domów, lokali i innych pomieszczeń oraz środków transportu (zlokalizowanych w Zachodniopomorskim oraz Lubuskim), używam generatorów ozonu polskich marek takich jak: Bitom, ECS Paruszewski, które mają dużą wydajność. Dlatego też w zależności od kubatury pomieszczenia możliwa jest płynna regulacja ozonu i dostosowanie stężenia do wymaganego zlecenia. Pomiar i weryfikacja odpowiedniego stężenia roboczego sprawdzane są specjalistycznym miernikiem firmy Draeger o3 z certyfikatem. Dzięki temu urządzeniu mogę pracować bezpiecznie i wydajnie a co najważniejsze bez błędnych wskazań w porównaniu do chińskich mierników, które są dostępne obecnie na rynku w niskiej cenie.

Istotnym faktem jest to, że w procesie dezynfekcji np. mieszkania nie stosuję chemii, która może negatywnie wpływać na zdrowie ludzi i zwierząt. Do usuwania alergenów, rodników, wirusów, bakterii  i innych mikroorganizmów stawiam na naturę i wykorzystuję potencjał ozonu. Chemię stosuję do czyszczenia mechanicznego grzybni lub wsparcia w usuwaniu insektów.

W swojej pracy dbam o bezpieczeństwo swoje jak i klientów, gdyż proces ozonowania wymaga przestrzegania konkretnych zasad. Posiadam więc ukończone szkolenia z zakresu obsługi generatorów jak i Bezpieczeństwa i Higieny Pracy ozonowania wnętrz. Współpracuję długoterminowo z firmami woj. Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, które najczęściej decydują się na ozonowanie w celu dezynfekcji lub deodoryzacji wnętrz.

Firma Ozon-on gwarantuje rzetelne wykonywanie usług oraz pełne wsparcie przed i po zabiegu ozonowania, tak więc każdy z moich klientów otrzymuje unikalny certyfikat potwierdzający realizację usługi, a przed wykonaniem jakichkolwiek czynności przeprowadzam “wywiad środowiskowy”, który jest niezbędny do przystąpienia jakichkolwiek prac.

Moje motto: „Ozonowanie to nie sprzedaż hurtowa, każdy przypadek jest inny. Wywiad z klientem przed zabiegiem ozonowania to podstawa”.

Zapraszam do korzystania z usług mojej firmy i zapoznaj się z ofertą firmy Ozon-on. Wejdź również na mojego bloga, znajdziesz tam ciekawe wpisy dotyczące ozonowania.

Pozdrawiam

Radosław Domachowski

Właściciel firmy Ozon-on

Zdjęcie przedstawiające certyfikat dla firma Ozon-on wystawiony przez Professional Cleaning. Daje on uprawnienia do przeprowadzania procesu ozonowania.
Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu ozonowania pomieszczeń jak i samochodów. Daje uprawnienia do wykonywania czynności ozonowania dla firmy Ozon-on.