Wycena

Obrazek główny panelu wycena i rezerwacja usługi w firmie Ozon-on.

Wycena ozonowania w ciągu kilkunastu minut przez telefon

tel. 500-504-012

oraz Messenger i Whatsapp

lub Napisz e-mail

Jaki jest koszt ozonowania realizowanego przez firmę Ozon-on Profesjonalne Ozonowanie wnętrz Szczecin i okolice?

Najważniejsze to przedstawić jaki jest cel ozonowania. Koszt ozonowania będzie inny przy dezynfekcji np. po przebytej chorobie lub odświeżeniu pomieszczeń a usuwaniu intensywnych zapachów lub dezynsekcji. Ma to związek ze znaczną różnicą stosowanych stężeń a co za tym idzie wykorzystanych generatorów ozonu i produkcji ozonu na godzinę. Średnie stężenie ozonu przy dezynfekcji to około 5-7 PPM (cząsteczek na milion), zaś przy ozonowaniu pomieszczeń w celu usuwania zapachów stężenie przekracza 20 PPM i czas ekspozycji jest dłuższy.

Ile kosztuje ozonowanie ozonowanie domu, mieszkania lub pomieszczeń w Szczecinie realizowane przez firmę Ozon-on? Przykładowe ceny dezynfekcji mieszkania oraz pomieszczeń znajdziesz w zakładce oferta. Jednakże ostateczną wycenę otrzymają Państwo kontaktując się bezpośrednio z firmą.

Cena ozonowania w Szczecinie obejmuje dojazd niezależnie czy jest to lewobrzeże czy prawy brzeg Szczecina. Dojazd do klienta poza Szczecin do 100 km w jedną stronę – wycena indywidualna.

Pamiętaj, że każde wnętrze ma inną temperaturę, wilgotność, rozkład, budowę oraz umeblowanie dlatego też czas ozonowania nie zawsze jest taki sam. Przed procesem ozonowania zawsze biorę pod uwagę również uwarunkowania zdrowotne użytkownika pomieszczenia. Cel ozonowania nie zawsze jest taki sam dlatego też wywiad przed przeprowadzoną usługą jest tutaj niezbędny i kluczowy. Wycena usługi ozonowania dla klienta nie zmienia się po przyjeździe, stąd niezbędna jest odpowiednia liczba zadanych pytań- klienci spoza Szczecina otrzymają informację ile kosztuje ozonowanie z dojazdem.

Jeżeli masz pytanie dotyczące ozonowania serdecznie zapraszam najpierw do zapoznania się z FAQ Ozonowanie. Znajdziesz tutaj najczęściej zadawane pytania przez klientów dotyczące ozonowania. Interesujące wpisy znajdziesz również w sekcji „warto wiedzieć” na górnym pasku nawigacyjnym.

Ozonowanie Szczecin i okolice, przed wyceną sprawdź na mapie obszar działania firmy Ozon-on:

Możesz też napisać do mnie wypełniając formularz znajdujący się poniżej podając: metraż, wysokość wnętrza oraz cel ozonowania w treści wiadomości. Wycena tą drogą zostanie przesłana tego samego dnia rano lub wieczorem. Proszę o maksymalne wyczerpanie tematu problemu opisując zdarzenie i przedstawić jaki mamy dokładnie problem.

Na życzenie klienta możliwe przedstawienie wyceny w języku angielskim jak i również umówienie się na termin ozonowania z dużym wyprzedzeniem (Szczecin i okolice).