Pranie tapicerki, mebli, foteli i wypoczynku z ozonowaniem Szczecin.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej, foteli, wypoczynku materiałowego z ozonowaniem w Twoim samochodzie lub domu na terenie Szczecina oraz okolic.

Chemia nie zawsze wniknie pod obicie fotela jak i stelaż oraz kanały wentylacyjne. Ozon utlenia nieprzyjemne zapachy z zakamarków wnętrza pojazdu w tym nawiewów. Tak więc doskonale sprawdzi się w sytuacji zakupu auta po palaczu, usunie pozostałości zapachu zwierząt, sierści, stęchlizny lub innych rzeczy tj. paliwo, olej, jajka, wymiociny.
W przypadku prania i czyszczenia tapicerki wypoczynku w mieszkaniu (rejon Szczecin) nie zawsze jest możliwość dotarcia chemią do każdego elementu- ozon jest tutaj wspaniałym uzupełnieniem, który jednocześnie silnie dezynfekuje (deodoryzuje pokój) i usuwa przetrwalniki zapachowe.

 • Posiadam własne źródło zasilania, które umożliwia wykonanie usługi nawet w najtrudniejszych warunkach (dotyczy prania tapicerki w pojazdach).
 • Pranie i ozonowanie pod domem, pracą – dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze.
 • Dojeżdżam na terenie całego Szczecina i okolic- max 30 km (dotyczy prania tapicerki z ozonowaniem).
 • Usługę wymiany filtra kabinowego wykonuję gratis dlatego też auto będzie bezpieczne dla alergików.
 • Używam do prania tylko profesjonalnej chemii dlatego też możesz być spokojny o jakość usługi
 • Wcześniejsze odkurzenie tapicerki oraz wnętrza w cenie.
 • Posiadam doświadczenie w ozonowaniu mieszkań, domów oraz dużych powierzchni dzięki czemu masz gwarancję i pewność, że współpracujesz z profesjonalistą.
 • Kontrola ozonu i jego skuteczności miernikami ozonu.
Pranie ekstrakcyjne tapicerki samochodowej wypoczynku i foteli w Szczecinie wraz z ozonowaniem.
 • Pranie tapicerki foteli przód + tył (do 5 szt.) z ozonowaniem od 399 zł (na terenie Szczecina)
 • Pranie tapicerki foteli przód + tył (do 5 szt.) z z ozonowaniem mocno zabrudzone od 499 zł (na terenie Szczecina)


Możliwość prania dodatkowych elementów tj. boczki, bagażnik, wykładzina podłogowa, dywaniki za dodatkową opłatą.
Dostępna usługa usuwania zapachu dymu papierosowego, wymiocin, oleju silnikowego, ropy, moczu i innych z tapicerki (wycena indywidualna). W cenie wcześniejsze odkurzenie wnętrza z luźnych zabrudzeń. Użycie generatora prądotwórczego dodatkowa opłata 50zł.

 1. Przeprowadzam wywiad z klientem i poznaję przyczyny zabrudzeń i zapachu, oraz markę pojazdu i jego wielkość, dzięki czemu jestem w stanie przewidzieć czas pracy i jej zakres.
 2. Przyjazd do klienta pod wskazany adres + rozpakowanie
 3. Odkurzanie tapicerki + przy okazji wnętrza 40 min
 4. Przygotowanie i Ozonowanie właściwe (usuwanie zapachów ) około 40 min
 5. Pranie tapicerki 60-80 min
 6. Suszenie przednich foteli 30 min
 7. Ozonowanie dodatkowe wnętrza, nawiewów oraz klimatyzacji wraz z wymianą filtra trwa około 25 min.
 8. Oddaję kluczyki klientowi do rąk własnych.

Ofertę samego ozonowania pojazdów bez prania tapicerki znajdziesz tutaj.

Czas wykonania usługi minimum 4 godziny. Warunek realizacji prania z ozonowaniem to pogoda bezdeszczowa, minimum 12 stopni na plusie oraz lokalizacja na terenie Szczecina lub okolic (dojazd za dopłatą).

Możliwość prania tapicerki narożników, foteli, materacy u klienta (tylko i wyłącznie z usługą ozonowania pokoju lub całego mieszkania). Na życzenie klienta pranie wykładzin lub ich fragmentów z ozonowaniem. Oferta prania wypoczynku w domu głównie skierowana jest do firm ze Szczecina i okolic jak i osób wynajmujących mieszkanie, dlatego też nie realizuję usług samego prania wypoczynku lub tapicerki bez ozonowania.

Zastrzegam sobie prawo do wyceny indywidualnej zlecenia ponieważ mogą pojawić się czynności do wykonania niewymienione powyżej.

Poznaj całą ofertę firmy Ozon-on.

Zapraszam na mojego facebooka , tam znajdziesz aktualne promocje, informacje oraz zdjęcia z realizacji. Odwiedź również mojego bloga, gdzie znajdziesz ciekawe informacje dotyczące ozonowania.